![](https://carforyou.gr/wp-content/uploads/2014/09/Contact-icons-e1663138274882-300x102.jpg)
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Για οποιαδήποτε ερώτηση μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στα:
Τηλέφωνα: 0030 2310248295 κινητό/whatsApp 0030 6974310324
Μέσω e-mail στο: Info@carforyou.gr
Να μας επισκεφτείτε στα γραφεία μας στην: Μετσόβου 2, 54363, Θεσσαλονίκη
Αριθμός ΓΕ.Μ.Η. 152178306000
![]()
SOFIA POULOU2024-07-14Ο κ Θεοδωρος μας βοήθησε με τον σύζυγο μου να φέρουμε ένα Αmarok από Γερμανία αρχες του 2024 Εξαιρετικός επαγγελματίας !!!!πολύ καλή εξυπηρέτηση ,πολύ αξιόπιστος, συνεχίστε έτσι τα 5 αστέρια λιγα !!!!!Γιαννης Ευαγγελατος
Stergios Farsantian2024-07-10Εξαιρετικός ο κύριος Χρήστου στη δουλειά του, χωρίς φανφάρες και μεγαλοστομίες, μετρημένες κουβέντες και σοβαρότητα. Γνωρίζει το αντικείμενο πλήρως και είναι ξεκάθαρος στο τι ζητάει και τι προσφέρει. Το αυτοκίνητο που φέραμε από Γερμανία πραγματικά εξαιρετικό και ήταν πρόθυμος να εκπληρώσει ότι του ζήτησα. Δεν τον γνώριζα πριν συνεργαστούμε, αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι είχα να κάνω με σοβαρό άνθρωπο.
Eirini Ntara2024-06-28Easy going experience, handled by professionals!
Giannis Rodanakis2024-06-21Τα 5 αστερια αυτονόητα. Η αξιοπιστία κ η ικανότητα του Θοδωρή σε αυτόν τον κλάδο απαραμιλλη. Άριστη εξυπηρέτηση, ταχύτατες διαδικασίες. Το αυτοκίνητο ήρθε σε Άριστη κατάσταση όπως το είχε υποσχεθεί. Θερμά ευχαριστώ στον πιο τίμιο άνθρωπο του κλάδου.
Tzanis Niastis2024-05-28Όπως αναφέρουν και οι υπόλοιποι έτσι και εγώ με βάση τις κριτικές είπα να ρωτήσω για την εισαγωγή αυτοκινήτου από Γερμανία . Πρώτο τηλέφωνο και αμέσως σε κερδίζει κάποιος που δείχνει να γνωρίζει την δουλειά του και ας μην τον έχεις δεί ποτέ και ας βρίσκετε 700 χιλ μακριά . Ο Θοδωρής απόλυτος επαγγελματίας με ενημέρωσε για ότι μπορεί να μου ερχόταν στο μυαλό και διαβάζοντας τους παρακάτω μπορώ να πώ δεν είμαι ο μόνος που τον ζάλισα . Βρήκα πέντε αυτοκίνητα απο το μοντέλο που ήθελα και τα έστειλα στο Car for you (Θοδωρή) για να μου πει την γνώμη του . Πρότεινε δύο ξεχωριστά από αυτά που έστειλα που θεωρούσε αξιόλογα και προχωρήσαμε στις διαδικασίες ελέγχου . Το κόστος για να ελέγξει μία Γερμανική εταιρία είναι περίπου 100 € (γίνετε έμβασμα απευθείας στην εταιρία από εσένα) και σίγουρα νιώθεις ποιο ασφαλείς πριν πάρεις την απόφαση για να το αγοράσεις. Η διαδικασία ποιο απλή απο οσο φαντάζεστε περίπου 2 βδομάδες για να έρθει σπίτι σας το αυτοκίνητο και ακόμα μία για να παραλάβετε τις πινακίδες . Προσοχή !!! Τα τέλη πρέπει να εμφανιστούν με την ταξινόμηση δλδ με την έκδοση πινακίδων αν όχι την ίδια ημέρα μέχρι την επόμενη το πρωί .Σε περίπτωση που δεν τα δείτε ηλεκτρονικά πρέπει να πάτε στην ΔΟΥ σας για να τα πληρώσετε καθώς θα υπάρχει πρόστιμο . Ευχαριστούμε που υπάρχουν τέτοιοι επαγγελματίες και μας δείχνουν τι σhμαινει να αγαπάς την δουλειά σου ! Μπράβο Θοδωρή ,Μπράβο Carforyou.gr ! Ακολουθούν οι φωτογραφίες μου .
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΝΤΑΣ2024-05-27Θα ειθελα να μάθω λίγο για τις τιμές!!!!
Haris K.2024-05-16Ευχαριστώ την εταιρεία Car For You και τον εκπρόσωπο της κ. Χρήστου Θεόδωρο για την άψογη συνεργασία και τον επαγγελματισμό του, αναφορικά με την εισαγωγή του αυτοκινήτου μου από την Γερμανία
ανστασιος αβραμιδης2024-04-29Σωστό....
Ο τίτλος σας πηγαίνει εδώ
![]()
SOFIA POULOU2024-07-14Ο κ Θεοδωρος μας βοήθησε με τον σύζυγο μου να φέρουμε ένα Αmarok από Γερμανία αρχες του 2024 Εξαιρετικός επαγγελματίας !!!!πολύ καλή εξυπηρέτηση ,πολύ αξιόπιστος, συνεχίστε έτσι τα 5 αστέρια λιγα !!!!!Γιαννης Ευαγγελατος
Stergios Farsantian2024-07-10Εξαιρετικός ο κύριος Χρήστου στη δουλειά του, χωρίς φανφάρες και μεγαλοστομίες, μετρημένες κουβέντες και σοβαρότητα. Γνωρίζει το αντικείμενο πλήρως και είναι ξεκάθαρος στο τι ζητάει και τι προσφέρει. Το αυτοκίνητο που φέραμε από Γερμανία πραγματικά εξαιρετικό και ήταν πρόθυμος να εκπληρώσει ότι του ζήτησα. Δεν τον γνώριζα πριν συνεργαστούμε, αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι είχα να κάνω με σοβαρό άνθρωπο.
Eirini Ntara2024-06-28Easy going experience, handled by professionals!
Giannis Rodanakis2024-06-21Τα 5 αστερια αυτονόητα. Η αξιοπιστία κ η ικανότητα του Θοδωρή σε αυτόν τον κλάδο απαραμιλλη. Άριστη εξυπηρέτηση, ταχύτατες διαδικασίες. Το αυτοκίνητο ήρθε σε Άριστη κατάσταση όπως το είχε υποσχεθεί. Θερμά ευχαριστώ στον πιο τίμιο άνθρωπο του κλάδου.
Tzanis Niastis2024-05-28Όπως αναφέρουν και οι υπόλοιποι έτσι και εγώ με βάση τις κριτικές είπα να ρωτήσω για την εισαγωγή αυτοκινήτου από Γερμανία . Πρώτο τηλέφωνο και αμέσως σε κερδίζει κάποιος που δείχνει να γνωρίζει την δουλειά του και ας μην τον έχεις δεί ποτέ και ας βρίσκετε 700 χιλ μακριά . Ο Θοδωρής απόλυτος επαγγελματίας με ενημέρωσε για ότι μπορεί να μου ερχόταν στο μυαλό και διαβάζοντας τους παρακάτω μπορώ να πώ δεν είμαι ο μόνος που τον ζάλισα . Βρήκα πέντε αυτοκίνητα απο το μοντέλο που ήθελα και τα έστειλα στο Car for you (Θοδωρή) για να μου πει την γνώμη του . Πρότεινε δύο ξεχωριστά από αυτά που έστειλα που θεωρούσε αξιόλογα και προχωρήσαμε στις διαδικασίες ελέγχου . Το κόστος για να ελέγξει μία Γερμανική εταιρία είναι περίπου 100 € (γίνετε έμβασμα απευθείας στην εταιρία από εσένα) και σίγουρα νιώθεις ποιο ασφαλείς πριν πάρεις την απόφαση για να το αγοράσεις. Η διαδικασία ποιο απλή απο οσο φαντάζεστε περίπου 2 βδομάδες για να έρθει σπίτι σας το αυτοκίνητο και ακόμα μία για να παραλάβετε τις πινακίδες . Προσοχή !!! Τα τέλη πρέπει να εμφανιστούν με την ταξινόμηση δλδ με την έκδοση πινακίδων αν όχι την ίδια ημέρα μέχρι την επόμενη το πρωί .Σε περίπτωση που δεν τα δείτε ηλεκτρονικά πρέπει να πάτε στην ΔΟΥ σας για να τα πληρώσετε καθώς θα υπάρχει πρόστιμο . Ευχαριστούμε που υπάρχουν τέτοιοι επαγγελματίες και μας δείχνουν τι σhμαινει να αγαπάς την δουλειά σου ! Μπράβο Θοδωρή ,Μπράβο Carforyou.gr ! Ακολουθούν οι φωτογραφίες μου .
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΝΤΑΣ2024-05-27Θα ειθελα να μάθω λίγο για τις τιμές!!!!
Haris K.2024-05-16Ευχαριστώ την εταιρεία Car For You και τον εκπρόσωπο της κ. Χρήστου Θεόδωρο για την άψογη συνεργασία και τον επαγγελματισμό του, αναφορικά με την εισαγωγή του αυτοκινήτου μου από την Γερμανία
ανστασιος αβραμιδης2024-04-29Σωστό....